Що таке Радіо Вільної України?

Радіо Вільної України – це громадська радіостанція в Україні, якою володіють і управляють її члени в кооперативноій структурі, що головним чином залежить від своїх волонтерів і прихильників на всіх рівнях керування станцією. Радіо Вільної України пропонує широкий спектр програм, акцентуючись на передачах, які торкаються місцевих проблемя та / або служать громадам, які не обслуговуються популярними засобами масової інформації.

Радіо Вільної Україн має більш ніж 60 унікальних програм місцевого виробництва, що входять в єфір щотижня. Кожна з цих програм створюється окремим автором або командою авторів. Будь-який учасник спільноти може приєднатися до нашої організації і претендувати на створення радіопрограми – Радіо Вільної України забезпечує для цього належні умови та навчання.

Місія Радіо Вільної України

Місія Радіо Вільної України є ” займати , об’єднувати і збагачувати все суспільство , включаючи населення, що недостатньо обслуговується медіа , за рахунок створення різноманітних , якісних , освітніх музичних і новинних програм українською та англійською мовами . “