Що таке громадсе радіо?

Громадське радіо це незалежна радіостанція, де місцеві жителі виготовляють і транслюють свої власні програми та беруть утасть в управлінні станцією. Це громадський простір для людей, для зустрічей та співпраці. Це веселощі, зайнятість та розширення прав і можливостей. Учасники отримують від цього надзвичайне задоволення, а не просто заснували радіо наслідуючи сучасну моду, вони намагаються допомогти змінити громадське життя. Це міська площа цифрового століття.

Громадське радіо дає людям можливість заповнити пустоти, залишені внаслідок консолідації власників радіостанцій з кількома великими медіа-корпораціями. Деякі типи програм є просто не прибутковими, проте слухачі як і раніше цінують їх, і без громадського радіо залишилося просто сумувати за ними та і оплакувати їх втрату.

НАША МІСІЯ: Радіо Вільної України буде інформувати, займати, розважати, і розширювати права та можливості жителів нашої громади. Наша сітка мовлення буде задовольняти потреби громади, які не задовольнили корпоративні ЗМІ. Ми будемо вивчати проблемні питання більш детально, поважаючи різні точки зору. Радіо Вільної Україна буде надзвичайно всеосяжним і місцевим. Ми будемо відзначати краще нашої громади і прагнути поліпшити інше. Ми будемо голосом справедливості і платформою для маргінальних груп.

Громадські радіостанції належать і керуються спільнотами, які вони обслуговують. Ніхто не може заробляти гроші на громадському радіо. На громадській радіостанції, молоді і старі, з різними здібностями, досвідом і інтересами, можуть зібратися разом, щоб створити різницю в їх суспільстві. Спільноти, які вони обслуговують, а також групи і окремі особи в цих спільнотах, отримують голос, який буде почутий. Вони отримують різноманітні можливості в створенні програм і форум для обміну досвідом, відкриваючи нові перспективи та підтримуючи громадськоу діяльність.