Контакти

Отримай звучання

Підтримка і просування місцевої музики є великою частиною того , що ми робимо на Радіо Вільної України . Але ми не можемо транслювати вашу музику , якщо не дізнаємось про її існування!

Найлегший спосіб почути бажану композицію або бути почутим – це просто відіслати нам вашу композицію(з назвою виконавця) у mp3 або wav форматі, швидкістю у 128 або 320 біт. music @ rfu.in.ua або rfu.in.ua @ gmail.com

Як може моя некомерційна організація може стати партнером Радіо Вільної України?

Радіо Вільної України завжди прагне об’єднатися з іншими громадськими організаціями в Україні. Наша Громадська рада зацікавлена в осягненні та створенні мереж з великим Українськми співтовариствами і буде рада отримати звістки від будь-яких громадських організацій, зацікавлених у партнерстві та об’єднанні з Радіо Вільної України. Зв’язатися з Громадською радою можна по електронній пошті Я хочу стати партнером.

Я бажаю подарувати Радіо Вільної України квитки, які будуть розіграні упрямому ефірі. З ким я можу зв’язатися?

Ви можете пожертвувати квитки на Радіо Вільної України, звернувшись у Я хочу віддати квитки. Будь ласка, зверніть увагу, що ми не гарантуємо, що пожертвувані квитки будуть розіграні; Кожен діджей вирішує на власний розсуд, чи віддавати квитки на його шоу. Оберіть шоу у розкладі Радіо Вільної України, де транслюється музика та слухачі зв’язуватимуться безпосередньо з ведучим, це збільшує ваші шанси віддати квитки.

Як я можу отримати соціальну рекламу для моєї громадської організації,що звучатиме на Радіо Вільної України?

Радіо Вільної Україна з радістю розглядає можливість трансляції соціальної реклами для гідних спільнот та / або місцевих некомерційних організацій. Зв’яжіться з нашим директор з розвитку на Я хочу соціальну рекламу Приєднуйтесь.