Renault представила домашню систему зберігання енергії з використаних автомобільних акумуляторів  Technology  08-Jun-2017 12:20  0  4597 reads

Renault представила домашню си

Французька автокомпанія Renault спільно з британським стартапом Powervault представила домашні системи зберігання енергії. На відміну від Tesla Powerwall, для домашніх накопичувачів Renault використали вживані акумулятори від електромобілів, повідомляє Хайтек.

Перших 50 домашніх акумуляторів встановлять в будинках Великої Британії вже цього року. Учасниками пілотної програми стануть власники житла, обладнаного сонячними панелями. Зокрема системи зберігання енергії з'являться у клієнтів енергетичної компанії M&S Energy, а також в школах і муніципальному житлі. Розробники хочуть на практиці побачити ефективність роботи вживаних акумуляторів і готовність споживачів до впровадження таких систем зберігання енергії. Для компанії це перший подібний продукт призначений для приватного користування. До цього Renault випускала акумулятори для багатоквартирних будинків і промислових комплексів. 

Домашні системи зберігання енергії від Renault не займають багато місця в будинку – вони легко вбудовуються в кухонний гарнітур поряд з пральною і посудомийною машинами. Завдяки використаним акумуляторам їхня вартість менша на 30%. Крім того, таким чином подвоюється термін використання акумуляторів (в середньому акумулятор в електрокарі служить від 8 до 10 років). 


Французька компанія здає акумулятори в оренду – власники автомобілів не мають права на цей компонент електрокара. Зараз акумулятори Renault встановлені в 100 тис. електрокарів. Більшість з них обладнані акумуляторами ємністю 22 кВт*год, але з березня власники електрокарів Zoe можуть замінити їх на блоки на 41 кВт*год.

Rating 2.88/5
Rating: 2.9/5 (95 votes)
View this article in PDF format Print article

Get Involved

Radio Free Ukraine We are currently looking for volunteers in the areas of php programming, translating, news manager and of course, On-Air personalities. Just send us a note to admin@rfu.in.ua Радіо Вільної України Мы ищем волонтеров в таких сферах как php программирование, перевод, менеджеры новостей и конечно ведущих для прямых эфиров. Пишите нам admin@rfu.in.ua
Design by: XOOPS UI/UX Team